Jaktprøver

AYA_2.jpg

Resultater fra jaktprøvene 2022
1. premier

Skinnemoens Vita - Eier: Aleksander Bjervamoen

Fikk 1.pr. i Telemark

¤¤¤¤¤

Skinnemoens Saga - Eier: Sten Nystad

Er innstilt til 1.pr. i Troms

¤¤¤¤¤

Skinnemoens Swift - Eier: Tore Strand

Er innstilt til 1.pr. på 2-dags i Sør-Trøndelag

¤¤¤¤¤

Skinnemoens Ronja - Eier: Arnt Sand

Er innstilt til 1.pr. i Oslo-området.

¤¤¤¤¤

Skinnemoens Swift - Eier: Tore Strand

Er innstilt til 1.pr. i Sør-Trøndelag.

¤¤¤¤¤

Skinnemoens Swift - Eier: Tore Strand

Er innstilt til 1.pr. i Sør-Trøndelag.

¤¤¤¤¤

Resultater fra jaktprøvene 2021 
1. premier

Skinnemoens Storm - Eier: Guro Gulsvik

Fikk 1. pr. i Oslo-området.

Storm ble dermed NJ(L)CH.

¤¤¤¤¤

Skinnemoens Elliot - Eier: Tore Syverstad og Lise Lotte Westli 

Fikk 1. pr. på Ringeriksprøva. Prøvevinner.

¤¤¤¤¤

 

Skinnemoens Storm - Eier: Guro Gulsvik

Fikk 1. pr. på 2-dags i Oslo-området

¤¤¤¤¤

 

Skinnemoens Odin - Eiere: Gjermund og Nora Bønøgård

Fikk 1. pr. i Follo og Østfold

¤¤¤¤¤

Skinnemoens Aiko - Eier: Oddgeir Sølvfestersen

1. pr. på 2-dags i Troms

¤¤¤¤¤

Skinnemoens Freia - Eier: Jan Solheim

Fikk 1. pr. på Ringeriksprøva

¤¤¤¤¤

Skinnemoens Storm - Eier: Guro Gulsvik

Fikk 1. pr. på Ringeriksprøva

¤¤¤¤¤

 

Skinnemoens Aiko - Eier: Oddgeir Sølvfestersen

Fikk 1 .pr. i Troms

 

¤¤¤¤¤

RF-Ekko - Eier: Leif, Julie og Kristian Eidal

Fikk 1. pr. i Fjordane og Jotunfjell.

Ekko ble dermed NJ(L)CH NUCH

¤¤¤¤¤

RF-Ekko - Eier: Leif, Julie og Kristian Eidal Fikk 1.pr. på 2-dags i Gudbrandsdalen

¤¤¤¤¤

Resultater fra Jaktprøvene 2020
1. premier

RF-Ekko - Eier: Leif, Julie og Kristian Eidal 

Fikk 1.pr. i Telemark

¤¤¤¤¤

Skinnemoens Cora - Eier: Kristian Hestvåg

Fikk 1.pr. i Vest-Agder

¤¤¤¤¤

Resultater fra Jaktprøvene 2019
1. premier

Skinnemoens Snus - Eier: Aslak Gilde

Fikk 1.pr. i Aust-Agder

Snus ble dermed NJ(L)CH

 ¤¤¤¤¤

Skinnemoens Vega - Eier: Leif Eidal

Fikk 1.pr. på 2-dags i Telemark 

Vega ble dermed NJ(L)CH NJ(B)CH NUCH

¤¤¤¤¤ 

 Skinnemoens Snus - Eier: Aslak Gilde

Fikk 1.pr. på 2-dags i Aust-Agder 

¤¤¤¤¤ 

Skinnemoens Cora - Eier: Kristian Hestvåg

Fikk 1.pr. i Vest-Agder 

¤¤¤¤¤

 Skinnemoens Vega - Eier: Leif Eidal

Fikk 1.pr. i Vest-Agder 

¤¤¤¤¤ 

Skinnemoens Vega - Eier: Leif Eidal

Fikk 1.pr. på Ringeriksprøva

¤¤¤¤¤ 

Skinnemoens Kubikk - Eier: Sigbjørn Jenssen

Fikk 1.pr. i Nord-Trøndelag

¤¤¤¤¤ 

Skinnemoens Snus - Eier: Aslak Gilde

Fikk 1.pr. i Telemark 

¤¤¤¤¤ 

Skinnemoens Kubikk - Eier: Sigbjørn Jenssen

Fikk 1.pr. i Nord-Trøndelag

¤¤¤¤¤ 

 Skinnemoens Diana - Eier: Håkon Fjeset

Fikk 1.pr. i Vestsvenska 

Diana ble dermed SE (B) CH

¤¤¤¤¤ 

Skinnemoens Varga - Eier:Kjetil Sæter 

Fikk 1.pr. i Østerdalen